Partneriai apie mus

Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo partneriais. Jų pasirinkimas – mums svarbus įvertinimas ir motyvacija tobulėti. Mokslo Sodu jau pasitiki:

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - ThermoFisher ScientificLabai tikslingi ir aktualūs kursai, pritaikyti mūsų kompanijos specializacijai. Draugiškas kolektyvas, maloni aplinka. Lankstus kursų grafikas, pamokų turinys puikiai suderintas su mūsų kompanijai aktualiomis temomis. Interaktyvi ir dinamiška mokymosi metodika. Gera sugrįžti kaskart.

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - Ernst&YoungProfesionalus bendradarbiavimas, lankstus kursų organizavimas, efektyvūs, specializuoti, profesiniams poreikiams pritaikyti mokymai.  Patogūs kursai kompanijos patalpose.

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - SiemensDraugiškas dėstymas, geras paskaitų laiko derinimas, malonūs mokytojai, nesinori išeiti is Mokslo Sodo, norisi tik būti ir būti. Įdomi ir pritaikyta paskaitų mokymosi medžiaga ir lankstus tvarkaraštis man itin patinka. Šauni ir jauki mokykla.

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - imdecoMūsų patirtis sako tai, kad MS kalbų mokymosi mokykla pranoksta lūkesčius arba kitaip – sugriauna stereotipus. Iš esmės – Mokslo Sodas kalbos mokymo metodika atitinka laikmetį, tempą, žmonių užimtumą ir motyvaciją. Jauni kompetetingi ir energingi dėstytojai – pasaulio  žmonės, temos – pritaikytos, atitinka individualius poreikius, gebėjimus, charakterį. Betarpiška aplinka, aktualios pamokų temos ne tik motyvuoja mokytis, bet ir išlaisvina iš susikaustymo kalbėti, praplečia supratimą apie žodyno pritaikymą, ugdo gebėjimą vesti temą kita kalba. Visi ieškantys šiuolaikinės ir progresyvios kalbų mokymosi mokyklos tikrai ras ją čia – Mokslo Sode. Beje apie mūsų vaikus. Vaikams Mokslo sodo mokytojai padeda pamilti kalbą ir mokymosi procesą – tai nepamatuojamai daugiau nei vien gramatikos kalimas!

 

emptyŠioje mokykloje mokėsi ne vienas mūsų įmonės darbuotojas. Kiekvienas apsilankymas ne lietuviškai kalbančioje mokykloje ir jos kolektyve sukelia natūralų stresą net suaugusiam žmogui. Bet atėjus į Mokslo Sodą viskas tampa kitaip. Visas kolektyvas nuoširdžiai stengiasi padėti, nuraminti,  atpalaiduoti, sudominti atėjusį „suaugusį mokinį“, kad be jaudulio galėtų įgyti arba tobulinti anglų kalbos žinias. Juk taip sunku yra atsiminti tuos naujus žodžius ir posakius, kurių nuolat trūksta atsakinėjant į gudrius ir įdomius dėstytojų užduodamus klausimus.

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - TesaMan patiko, kad čia gali atvirai pabendrauti, sužinoti apie angliškai kalbančių šalių kultūrą, jų skirtumus ir panašumus, tradicijas ir pasiekimus. Tai nėra sausas vadovėlio skaitymas, tai – dainos, legendos, naujos pažintys, šilta atmosfera,

emptynuoširdus bendravimas ir svarbiausia nuo veido nedingstanti šypsena, koks oras už lango bebūtų. Dėstytojai tampa daugiau draugais, negu iš aukšto į tave žiūrinčiais mokytojais  :)

Linkiu ir toliau sėkmingai vystyti ir plėtoti šią veiklą, nesenti, tobulėti ir sulaukti kuo daugiau geros nuotaikos, šiltų emocijų ir supratingų „studentų“.

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - Gelbėkit vaikus

Profesionalus, jaunas ir draugiškas kolektyvas. Kokybiškos ir įdomios paskaitos. Specializuoti kursai, atitinkantys profesinius poreikius. Jauki ir maloni aplinka, labai skani arbata :) Norisi mokytis ir lankyti paskaitas.

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - Gijona

Įdomūs, efektyvūs ir naudingi kursai. Specializuota programa ir lankstus paskaitų grafikas. Profesionalūs dėstytojai ir maloni, mokymuisi pritaikyta aplinka.

 

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - Medinis arkliukasJei norite išmokti ar patobulinti kalbą – tikrai rekomenduoju šią vietą visiems. Gausite ne tik labai kokybiškas paslaugas, naujausią literatūrą, bet ir dar daugiau – jaukią aplinką, puodelį kavos ar arbatos, jus pasitiks maloni ir besišypsanti vadovė. Čia pajusite, kad mokytis gali būti ir malonu bei įdomu, o laikas praleistas pamokoje bus kaip trumpas pabėgimas nuo kasdienybės.

Anglų kalbos kursų atsiliepimai - NordProfilNuotabi mokykla, neteko pajausti tokio gero ir kokybiško mokymo. Labai draugiška, šilta atmosfera, visada yra malonu atvykti mokytis.