Anglų kalbos kursai įmonėms

Bendrinės anglų kalbos kursai

Bendrinės anglų kalbos kursai

bendrines anglų kalbos kursai vilniuje imonemsTai populiariausi anglų kalbos kursai, tinkantys visiems, kurie nori išmokti ar patobulinti savo anglų kalbą kasdieniam bendravime. Šio kurso metu labiausiai yra tobulinami klausymo bei kalbėjimo įgūdžiai, tačiau taip pat įgyjama ir skaitymo bei rašymo praktikos. Anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra individualiai orientuoti į žmogų ir praktinį bendravimą anglų kalba. Mūsų požiūris į anglų kalbos mokymą ir parengti metodai padeda studentams įgyti puikų anglišką akcentą bei laisvai, pasitikinčiai  bendrauti su užsienio verslo atstovais, dalyvauti oficialiuose darbo pokalbiuose ar atstovauti įmonei atitinkamuose renginiuose. Siūlome Jums visų lygių kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus poreikius.

Verslo anglų kalbos kursai

Verslo anglų kalbos kursai

Verslo anglų kalbos kursai Vilniuje

Moderniame verslo pasaulyje, kur globalizacija ir tarptautinė prekyba plečiasi itin sparčiai, įmonėms ir organizacijoms anglų kalba tapo prioritetinė, kaip neišvengiama būtinybė, norint suprasti savo partnerius tarpkultūrinėje erdvėje, užmegzti naujus verslo kontaktus ir palaikyti darnius darbo santykius.

Verslo anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo sodas skirti įmonių vadovams, darbuotojams bei verslo atstovams, norintiems laisvai bendrauti profesinėmis temomis su užsienio partneriais. Mes, atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklą bei poreikius, parengsime Jums pritaikytas mokymo programas.

Ieškantiems darbo tarptautinėje kompanijoje ar užsienyje, rengiame pasiruošimo darbo pokalbiui kursus. Kursuose Jūs įgysite reikiamą ir specializuotą žodyną bei sužinosite daug svarbių kūno kalbos elementų bei darbo pokalbiams būdingų savybių. Esame užtikrinti mokymo kokybe, nes visi Mokslo Sodo studentai sėkmingai įsidarbino ir gavo norimas pozicijas užsienio kompanijose. Tuo mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės!

Siūlome Jums visų lygių kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus poreikius.

Verslo anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra individualiai orientuoti į įmonės veiklos sritį ir praktinį bendravimą verslo anglų kalba. Mūsų požiūris į mokymą ir parengti edukaciniai metodai padeda studentams laisvai ir nevaržomai bendrauti su užsienio atstovais verslo temomis, įgyti puikų anglišką akcentą.

Specializuoti anglų kalbos kursai

Specializuoti anglų kalbos kursai

specializuoti anglų kalbos kursai vilniuje imonemsSpecializuoti anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas tai - išbaigtos ir tik pagal Jūsų įmonės poreikius parengtos mokymo programos. Mokslo Sodas, atsižvelgiant į Jūsų profesinės veiklos specifiką (farmacijos, biotechnologijų, vadybos, marketingo, energetikos, dizaino, režisūros, socialinių mokslų ir pan.), sudaro tik Jūsų įmonei pritaikytą mokymo planą. Programos ruošiamos remiantis Anglijos universitetų praktiniais mokymo metodais, kurie padeda studentams kryptingai tobulėti.

Siūlome Jums visų lygių kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus profesinius poreikius.

Specializuoti anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra individualiai orientuoti į įmonės veiklos sritį ir praktinį bendravimą atitinkamomis temomis. Mūsų anglų kalbos mokymo požiūris ir metodai padeda žmonėms nevaržomai ir taisyklinga angliška tartimi bendrauti su verslo atstovais iš užsienio.

> plačiau apie MS kursus

Registruokitės jau šiandien!

INDIVIDUALUS

Asmenų skaičius grupėje: 1-2

Mėnesio kaina: 429,00 Eur 
 
Kurso trukmė: 3 mėnesiai
Užsiėmimo trukmė: 90 min.
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę

*Lankant dviese užsiėmimų kaina dalinasi

MINI GRUPELĖ

Asmenų skaičius grupėje: 3-4

Mėnesio kaina: 139,00 Eur 

Kurso trukmė: 3 mėnesiai
Užsiėmimo trukmė: 90 min.
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę