Anglų kalbos mokymo centras Mokslo Sodas

Anglų kalbos mokymo centras Mokslo SodasTai novatoriška anglų kalbos mokykla, sukurta remiantis naujausiais užsienio universitetų mokymo metodais. Kokybiškos ir kiekvienam studentui pritaikytos paskaitos padeda efektyviai išnaudoti Jūsų mokymuisi skirtą laiką.

Mokymo centras Mokslo Sodas įkurtas 2010 m.. Šiandien esame įgiję didžiulį savo klientų –  verslo organizacijų, įmonių vadovų, įvairių sričių specialistų bei studentų ir moksleivių –  pasitikėjimą. Mes rengiame anglų kalbos kursus vaikams, abiturientams, studentams, suaugusiems, taip pat įmonių ir organizacijų darbuotojams. Atsižvelgdami į Jūsų profesinius poreikius, pageidavimus ir remdamiesi naujausiais pažangiausių Anglijos universitetų metodais, paruošiame Jums pritaikytas mokymo programas.

Dėl vis didėjančio abiturientų poreikio studijuoti užsienio universitetuose, ypatingas dėmesys skiriamas parengiamiesiems IELTS bei kitų tarptautinių egzaminų kursams. Mokslo Sodo dėstytojai yra išklausę Britų Tarybos organizuojamus paruošiamųjų egzaminų kursus, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti efektyvius ir profesionalius mokymus visiems, kurie ketina laikyti tarptautinį egzaminą ir siekia kuo geresnių rezultatų. Praėjusių metų duomenimis, studentų, kurie IELTS egzaminui ruošėsi padedami Mokslo Sodo specialistų, įvertinimai siekia nuo 6.5 balo, o visų šį egzaminą laikiusiųjų vidurkis – 7.5 balo. Individualūs ar kelių žmonių grupelių kursai padeda tinkamai pasiruošti tarptautiniams egzaminams bei gauti norimą įvertinimą.

Mokymo centre Mokslo Sodas taip pat organizuojami matematikos kursai vaikams, abiturientams ir aukštųjų mokyklų studentams, norintiems pagilinti matematikos žinias. Kvalifikuoti dėstytojai padeda Jums pasirengti mokslo metams ir pasiekti norimų rezultatų.

Penki teiginiai už Mokslo Sodą: 

  • Mokslo Sodo kursuose labiausiai vertinama mokymosi kokybė ir nuoširdus bendradarbiavimas.  Čia mokytojai ir mokiniai yra viena stipri komanda, kurios tikslas – kryptingas tobulėjimas.
  • Studentai gali rinktis mokymosi tipą – individualias pamokas ar grupinį darbą. Grupės skirstomos į 3 – 4 ar 5 – 6 asmenų komandas. Mokslo Sodas nėra didelė organizacija, todėl darbas su studentais yra labai individualus, o tai padeda greičiau pasiekti norimų rezultatų.
  • Studentų grupės nėra didelės, todėl papildomų kalbėjimo pamokų lankyti neteks. Kiekvienoje paskaitoje ypatingas dėmesys skiriamas komunikacijos įgūdžių tobulinimui:  diskusijos, video bei audio medžiagos analizės, debatai ar individualūs pristatymai.
  • Mokslo Sodo kursai orientuoti ne tik į efektyvumą, bet ir į patogumą studentams. Todėl paskaitų medžiaga suteikiama nemokamai ir jokiomis papildomomis mokymosi priemonėmis rūpintis nereikia.
  • Esant poreikiui, Mokslo Sodo paskaitų laikas koreguojamas. Dėl lanksčios pamokų grafiko sistemos Jums neteks negrįžtamai  praleisti paskaitą (-as), pamoka abipusiu susitarimu gali būti perkelta Todėl įtempta darbotvarkė nesutrukdys Jums mokytis!