Kursai suaugusiems

Bendrinė anglų kalba

Bendrinės anglų kalbos kursai

Bendrinės anglų kalbos kursai suaugusiems vilniujeTai populiariausi kursai, skirti visiems, kurie nori išmokti ar patobulinti savo anglų kalbą kasdieniam bendravime. Bendrinės anglų kalbos kursai suteikia pasitikėjimo įvairiose gyvenimo situacijose, lengvina suvokimą bei minčių išraišką. Kurso metu yra nuolat tobulinami kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Dėmesys taip pat skiriamas skaitymo ir rašymo praktikai. Siūlome Jums visų lygių kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus poreikius. Anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra individualiai orientuoti į žmogų ir praktinį bendravimą anglų kalba. Mokymo požiūris bei parengti metodai padeda studentams išmokti laisvai reikšti verslo mintis angliškai, nevaržomai bendrauti su užsienio atstovais, įgyti puikų anglišką akcentą.

Verslo anglų kalba

Verslo anglų kalbos kursai

Verslo anglų kalbos kursai Vilniuje

Šiandien verslo plėtra, lemiama sparčios globalizacijos ir intensyvios tarptautinės prekybos, susiduria su vis didesniais iššūkiais bei dar stipresne konkurencija. Viena iš pagrindinių priemonių išlikti paklausiems ir aktyviems tarptautinėje rinkoje – aiškus ir betarpiškas susikalbėjimas. Todėl anglų kalba gali labai prisidėti prie efektyvių Jūsų verslo derybų vedimo, aiškių ir naudingų konferencijų ir susitikimų rengimo, bei tikslingos asortimento pasiūlos formavimo ir pan. Gautos žinios ir komandinio darbo patirtis suteiks Jums daugiau kūrybinės laisvės naudojant ir pritaikant idėjas savo verslo aplinkoje. Taigi, anglų kalba, tapusi prioritetine tarptautiniuose santykiuose, neišvengiamai padės Jums suprasti verslo partnerius, klientus ir sukurti bei išlaikyti darnius ir produktyvius bendradarbiavimo  santykius.

Verslo anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra skirti įmonių vadovams, darbuotojams bei verslo atstovams, norintiems laisvai bendrauti reikalingomis profesinėmis temomis su užsienio partneriais. Mes, atsižvelgdami į Jūsų veiklą bei poreikius, parengiame Jums pritaikytą kurso mokymo planą.

Ieškantiems darbo tarptautinėje kompanijoje ar užsienyje, rengiame pasiruošimo darbo pokalbiui kursus. Čia Jūs įgysite reikiamą ir specializuotą žodžių bazę bei sužinosite daug svarbių kūno kalbos elementų bei darbo pokalbiams būdingų savybių. Esame užtikrinti kokybe, nes visi mūsų studentai sėkmingai įsidarbino ir gavo norimas pozicijas įmonėse.

Siūlome Jums kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus profesinius poreikius.

Specializuota anglų kalba

Specializuoti anglų kalbos kursai

Specializuoti anglų kalbos kursai vilniujeSpecializuoti anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas tai - išbaigtos ir tik pagal Jūsų poreikius parengtos mokymo programos. Mokslo Sodas, atsižvelgdamas į Jūsų veiklos specifiką (farmacijos, biotechnologijų, vadybos, marketingo, energetikos, dizaino, režisūros, socialinių mokslų ir pan. ) sudaro tik Jums pritaikytą kurso mokymo planą. 

Siūlome Jums visų lygių kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus profesnius poreikius.

Specializuoti anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra individualiai orientuoti į Jūsų veiklos sritį ir praktinį bendravimą specifine anglų kalba. Mūsų anglų kalbos mokymo požiūris bei metodai padeda studentams išmokti laisvai ir raiškiai pristatyti verslo idėjas, bendrauti su užsieniečiais, įgyti puikią anglišką tartį.

> plačiau apie MS kursus

Registruokitės jau šiandien!

INDIVIDUALUS

Asmenų skaičius grupėje: 1-2

Mėnesio kaina: 429,00 Eur 
 
Kurso trukmė: 3 mėnesiai
Užsiėmimo trukmė: 90 min.
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę

*Lankant dviese užsiėmimų kaina dalinasi

MINI GRUPELĖ

Asmenų skaičius grupėje: 3-4

Mėnesio kaina: 139,00 Eur 

Kurso trukmė: 3 mėnesiai
Užsiėmimo trukmė: 90 min.
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę