Verslo anglų kalbos kursai

(Kursai suaugusiems)

Verslo anglų kalbos kursai Vilniuje

Šiandien verslo plėtra, lemiama sparčios globalizacijos ir intensyvios tarptautinės prekybos, susiduria su vis didesniais iššūkiais bei dar stipresne konkurencija. Viena iš pagrindinių priemonių išlikti paklausiems ir aktyviems tarptautinėje rinkoje – aiškus ir betarpiškas susikalbėjimas. Todėl anglų kalba gali labai prisidėti prie efektyvių Jūsų verslo derybų vedimo, aiškių ir naudingų konferencijų ir susitikimų rengimo, bei tikslingos asortimento pasiūlos formavimo ir pan. Gautos žinios ir komandinio darbo patirtis suteiks Jums daugiau kūrybinės laisvės naudojant ir pritaikant idėjas savo verslo aplinkoje. Taigi, anglų kalba, tapusi prioritetine tarptautiniuose santykiuose, neišvengiamai padės Jums suprasti verslo partnerius, klientus ir sukurti bei išlaikyti darnius ir produktyvius bendradarbiavimo  santykius.

Verslo anglų kalbos kursai mokymo centre Mokslo Sodas yra skirti įmonių vadovams, darbuotojams bei verslo atstovams, norintiems laisvai bendrauti reikalingomis profesinėmis temomis su užsienio partneriais. Mes, atsižvelgdami į Jūsų veiklą bei poreikius, parengiame Jums pritaikytą kurso mokymo planą.

Ieškantiems darbo tarptautinėje kompanijoje ar užsienyje, rengiame pasiruošimo darbo pokalbiui kursus. Čia Jūs įgysite reikiamą ir specializuotą žodžių bazę bei sužinosite daug svarbių kūno kalbos elementų bei darbo pokalbiams būdingų savybių. Esame užtikrinti kokybe, nes visi mūsų studentai sėkmingai įsidarbino ir gavo norimas pozicijas įmonėse.

Siūlome Jums kursus, atitinkančius Jūsų anglų kalbos žinių lygį bei esamus profesinius poreikius.

INDIVIDUALUS

Asmenų skaičius grupėje: 1-2

Mėnesio kaina: 429,00 Eur 
 
Kurso trukmė: 3 mėnesiai
Užsiėmimo trukmė: 90 min.
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę

*Lankant dviese užsiėmimų kaina dalinasi

MINI GRUPELĖ

Asmenų skaičius grupėje: 3-4

Mėnesio kaina: 139,00 Eur 

Kurso trukmė: 3 mėnesiai
Užsiėmimo trukmė: 90 min.
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę